GENERATORY KRYSZTAŁOWE – TRANSFORMACJA, HARMONIZOWANIE SWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ I GLOBALNEJ.

Generatory kryształowe – mniejsze miejsca mocy są budowane przeze mnie z różnych kryształów, minerałów na planie Świętej Geometrii, które mozna ustawić u siebie w domu, w miejscu pracy czy w ogrodzie. Generatory te są odpowiednio programowane, podłączane do sieci kryształowej Ziemi, do Żródła poza matrixem, aktywowane. Działają harmonizująco i wspierająco na otaczającą przestrzeń. Generatory te są komputerami krystalicznymi, kwantowymi, które realizują określone programy, zmieniając w Nas i wokół przestrzeń informacyjną, energetyczną tym samym przekształcają rzeczywistość. Służą przyspieszaniu skoku kwantowego świadomości indywidualnej i globalnej. Poniżej są przykłady takich generatorów kryształowych (miejsc mocy). Rozwój, wkraczanie harmonii, transformacja są przyspieszane od kilku do tysięcy razy!!!!!

Jak dokładniej działają takie Generatory?

GENERATOR KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM

Ogólnie harmonizuje przestrzeń, osoby, sytuację życiową. Ma działanie uzdrawiające, Pomaga oczyścić i odbudować nasze ciała energetyczne, czakry, DNA, zdrowe ciało fizyczne. Podwyższa wibracje. Łączy daną przestrzeń i Nas ze Źródłem, tak że do naszej przestrzeni wkracza światło, informacje, harmonia, miłość. Pomaga wsłuchiwać się w swój głos wewnętrzny, podążać za informacjami ze Źródła.

GENERATOR OCZYSZCZAJĄCY I OCHRONNY

Oczyszcza otaczającą przestrzeń, transformuje trucizny fizyczne i energetyczne w Boskie Światło. Oczyszcza z toksycznej chemii w żywności, napojach, wodzie. Usuwa pasożytnicze byty przyczyniające się do chorób, konfliktów, problemów życiowych. Transformuje toksyczną karmę wgrywaną Nam przy różnych okazjach. Usuwa programy niezgodne z naszą Duszą.Transformuje GMO w żywności przyczyniające się do chorób, obłędu i stanu zwierzęcego. Zatrzymuje działanie nanotechnologii ograniczającej ludzką świadomość która wprowadzana jest do organizmów ludzkich różnymi drogami jak np. smugi chemiczne, szczepionki itp. Usuwa toksyczne programy narzucane Nam na jawie przez media, naukę itp. Taki generator może oczyścić naszą przestrzeń życiową ale działa też globalnie. Dlatego niech się te generatory rozprzestrzeniają. Ten generator też wygasza wojny, destrukcyjne emocje itp. Pomaga uwolnić się od toksycznych nawyków itp. Może stać u Nas w pokoju i działać na olbrzymie przestrzenie wokół, ale możemy też z Nim świadomie pracować wtedy taki generator aktywuje się niemal w 100 procentach.

GENERATOR POMAGAJĄCY ODNALEŹĆ SWOJE TALENTY ZGODNE ZE SWOJĄ DUSZĄ I WSPIERAJĄCY SAMOREALIZACJĘ, PRZYCIĄGAJĄCY DOBROBYT.

Pomaga przyciągnąć do naszego życia dobrobyt. Mogą to być nie tylko pieniądze, ale i sukcesy życiowe, przyjaźni ludzie i inne dary od Wszechświata. Pomaga odnaleźć swoje talenty, drogę zgodną ze swoją Duszą, wnętrzem. Dodaje odwagi, wspiera nasze działania zgodne ze swoją Duszą. Przyspiesza samorealizację. Może przyciągnąć do naszego życia odpowiednie informacje, pomysły, osoby, zdarzenia nakierowujące nas na odpowiednią drogę. Możemy przyciągać dobrobyt poprzez swoje talenty, idee, działania zgodne ze swoją Duszą.

Jest idea rozprzestrzeniania takich generatorów i większych miejsc mocy by alchemicznie przekształcać wokół przestrzeń by w kroczyła na Ziemię Świetlana Era pełna Harmonii.

więcej na naszej stronie internetowej:

http://harmonia-przestrzeni.wixsite.com/wixcom/krysztalowe-miejsca-mocy

Ratings & Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Write a Review