2411040 horoskop-miesieczny-na-luty.png

Horoskop na  2021 rok

 

Autor : Wróżka Miranda

Horoskop na 2021 rok Baran

Dom: Niekorzystny rok na przeprowadzki, jeśli je planujesz. Mogą pojawić się sytuacje, kiedy okaże się, że będzie trzeba dla dobra innych zrezygnować w tym roku z pewnych planów albo przesunąć je na później. Łatwiej będzie znaleźć kompromis z osobami bliskimi lub z dalszej rodziny.

Miłość/relacje: Jeśli ktoś ma sprawy sądowe, w tym roku uda się pomyślenie rozwiązać problematyczne sytuacje, a decyzje powinny okazać się dla Was korzystne. Dobry rok dla par małżeńskich, bo w związku odczujesz spokój i stabilizację. Single mają szansę poznać kogoś wartościowego, kto traktuje związek odpowiedzialnie i będzie można wierzyć jego słowom. Jedyne, co może Was blokować w stworzeniu z kimś więzi, to Wasz wewnętrzny dystans, jeśli kiedyś się sparzyliście na znajomości.

Praca: Zachowajcie ostrożność w tym roku w przypadku decyzji finansowych, bo istnieje ryzyko stracenia pieniędzy. Zwłaszcza właściciele firm powinni zwrócić uwagę na ten problem. Niewłaściwe decyzje mogą wywołać komplikacje później. Jeśli liczysz na podwyżkę w obecnym miejscu pracy, może się to niestety nie udać. Osoby poszukujące nowej pracy mogą mieć trudność ze znalezieniem poważnej firmy, która zaoferuje im umowę na dobrych warunkach. Może się również okazać, że sam/a nie widzisz perspektyw dla siebie w określonym miejscu.

Finanse: Przemyśl, zanim w coś zainwestujesz, bo mogą wyniknąć z tego straty. Uwaga na złodziei w tym roku. Chroń się przed oszustami.

Horoskop na 2021 rok Byk

Dom: Będzie trzeba poświęcić się i postawić potrzeby bliskich na pierwszym miejscu, a swoje plany zmodyfikować odpowiednio. Niektórzy mogą zapragnąć znaleźć nowe lokum, jeśli obecne mieszkanie/dom nie zadowala Was z jakiegoś powodu, ale karty przewidują trudności w zrealizowaniu tego planu w tym roku.

Miłość/relacje: W małżeństwach czas stabilizacji, choć mogą pojawiać się pokusy pod postacią osób trzecich, otwartych na flirt. Nie powinno to jednak doprowadzić do poważniejszego kryzysu w związkach. Zdrowy dystans i spojrzenie z powagą na sytuacje, jakie się pojawią, powinno uchronić Was przed problemami. Single mogą mieć skłonność do zbyt subiektywnej oceny drugiej osoby, co może wywołać skłonność do krytycyzmu u Was i zabraknie umiejętności okazania uczuć drugiej osobie i zrozumienia dla jej cech charakteru.

Praca: Osoby, które nie mają poczucia stabilizacji zawodowej, w nadchodzącym roku powinny ją poczuć. Sytuacja może zmienić się na Waszą korzyść. Niektórzy mogą liczyć na awans, choć nie przyniesie on Wam większych przywilejów w miejscu pracy. Będziecie musieli stosować się do tych samych zasad co inni. Świetny rok na rozpoczynanie nowej pracy i w tym temacie będzie się wiodło Bykom. Osoby prowadzące firmę mogą pozyskać wartościowego kontrahenta.

Finanse: Podatki mogą uszczuplić znacząco Twe zyski. Ponadto ostrożnie z przyjaciółmi, którzy mają zwyczaj pożyczać i nie oddawać.

Horoskop na 2021 rok Bliźnięta

Dom: Choć nie braknie Wam energii w nadchodzącym roku, to jednak mogą padać niewłaściwe słowa między ludźmi albo istnieje ryzyko zaufania złym radom, co może spowodować, że nie będziecie w pełni realizować swych marzeń. Ponadto warto uważać ogólnie na moc słów. Rok brania pod uwagę opinii osób uważanych za autorytet.

Miłość/relacje: W związkach stałych możecie odczuć potrzebę, żeby druga osoba częściej okazywała Wam uczucie. Single mogą poznać kogoś fascynującego, jednak ze skłonnościami do wycofywania się lub z obawami w przypadku konieczności podjęcia wiążącej decyzji, co może Was zablokować na nowe znajomości. Miłość trudna do spełnienia. Możliwe u niektórych odejścia i powroty.

Praca: Zawirowania w sferze zawodowej przepowiadają Wam karty. Osoby zatrudnione mogą czuć się nieusatysfakcjonowane zarobkami. Niektórzy zaryzykują i poszukają nowej pracy albo w obecnej możecie czuć dyskomfort. Mogą pojawić się sytuacje, które odbierzecie jako nadmierny nacisk na ujawnianie spraw osobistych w firmie, np. rozmowy kwalifikacyjne z pytaniami przekraczającymi granice prywatności. Mimo to karty przepowiadają, że zachowacie optymizm, nawet przy niesprzyjających okolicznościach.

Finanse: Warto wstrzymać się z wydatkami, które nie są konieczne, bo nie będzie to rok nadzwyczajny, jeśli chodzi o tą sferę. Wiele będzie zależeć od Waszych decyzji. W biznesie możliwe pogorszenie. Nie jest to czas na pożyczkę, bo możesz jej nie odzyskać. Decyzje sądowe również mogą okazać się niekorzystne.

Horoskop na 2021 rok Rak

Dom: Ogólnie szczęśliwy rok, który powinien przynieść sprzyjające sytuacje, okazje do rozwiązania wszelakich problemów i możecie mieć wrażenie, że los sprzyja Wam i Waszym rodzinom, nawet przy trudnościach, jakie się pojawią w tym roku. Dla Was samych to czas zwiększania poczucia równowagi wewnętrznej.

Miłość/relacje: Osoby planujące ślub w tym roku, powinny się wstrzymać lub dać więcej czasu partnerowi lub partnerce, jeśli Wam komunikuje, że nie chce się śpieszyć. W przeciwnym razie możecie spowodować zmianę na gorsze. Nie warto również wzbudzać zazdrości poprzez spotykanie się z dwiema osobami równocześnie itp. Osoby będące w świeżym związku powinny przyjrzeć się komu zaufali i czy odpowiada Wam charakter tej osoby. Więcej zyskacie dając sobie czas. Również osoby w związku dobrze wyjdą na wyrozumiałym podejściu do bliskiej osoby.

Praca: Niektórzy mogą zdecydować się na wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy, co jednak nie da Wam poczucia pełnej stabilizacji. Osoby już zatrudnione mogą mieć problem z osobami zawistnymi lub podstępnymi. Ci, którzy poszukują nowej posady, mogą mieć trudność ze znalezieniem oferty w tym roku, która ich w pełni usatysfakcjonuje.

Finanse: Rok, w którym osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą powinny szczególnie uważać. Nie warto brać teraz kredytów i lepiej ostrożnie podejmować decyzje, bo mogą przynieść straty. Również podatki okażą się wyższe lub bardziej obciążające niż będzie się wydawać na początku. Niekorzystny czas na wszelkie ryzykowne decyzje.

Horoskop na 2021 rok Lew

Dom: Czas pomyślny dla rodzin ze względu na dbałość o bliskich, codzienną troskę, która będzie widoczna w drobnych gestach lub w poświeceniu się dla dobra innych. Branie pod uwagę potrzeb całej rodziny przyniesie korzystne rezultaty i będziecie widzieć polepszenie w tej sferze, ale dzięki własnym staraniom i dzięki temu, że postawicie rodzinę na pierwszym miejscu.

Miłość/relacje: W stałych związkach spokojnie, choć przyzwyczajenie i brak świeżości może Wam chwilami doskwierać. W świeże relacje również może wkraść się nuda w tym roku i możesz mieć wrażenie, że druga osoba przestała się tak bardzo starać albo poczuła się bardzo pewnie i brakuje Wam bodźców, nowości, pomimo że budujecie stabilną relację. Chwilami może Wam przeszkadzać mała elastyczność w cudzych poglądach. Niektóre Lwy mogą interesować się kimś dyskretnie, ale nie angażując się poważnie.

Praca: Jeśli w tym roku zdecydujesz się na zmianę pracy w nadziei na lepsze warunki gdzieś indziej, przyjrzyj się sytuacji, bo istnieje spore ryzyko, że nie wszystko będzie tak wspaniałe, jak zostanie Ci to obiecane lub przedstawione przez innych. Jeśli nawet popełnisz błąd, prawdopodobnie nie zaryzykujesz by szukać po raz kolejny gdzieś indziej. Może okazać się to słusznym wyborem, bo w dalszej perspektywie może się polepszyć.

Finanse: Zmiennie. Warto zachować ostrożność, bo istnieje ryzyko bycia oszukanym. Jeśli dziś jesteś w sporym kłopocie, teraz nadejdzie polepszenie.

Horoskop na 2021 rok Panna

Dom: Czas dużej siły przebicia w rodzinie, więc warto realizować wszelkie wspólne cele rodzinne. Możecie odnawiać kontakty nawet z osobami, które zazwyczaj wolą trzymać się bardziej na uboczu i uda się Wam zjednać wszystkich. Możliwe wesela lub zaręczyny. Ważnym tematem będzie dbałość o zdrowie i możecie zacząć zwracać większą uwagę na to, np. przejść na dietę itp.

Miłość/relacje: Niecierpliwością nie uda się zbudować trwałej relacji, a możesz coś popsuć, jeśli nie weźmiesz pod uwagę potrzeb drugiej osoby. Niektóre Panny będą mieć wybór między dwiema osobami, albo zapragniecie poznać różne osoby, zanim się ustabilizujecie i zdecydujecie na ślub.

Praca: U niektórych mogą pojawić się okoliczności niesprzyjające sferze zawodowej. Może okazać się, że trzeba poszukać nowego zatrudnienia lub wyjścia z trudnej sytuacji. Na pewno nie braknie nowych pomysłów w przypadku jakichkolwiek trudności i pracę powinniście znaleźć, ale sytuacja może być zmienna i może być trudno znaleźć coś, co będzie Was satysfakcjonować i co uda się utrzymać w tym roku.

Finanse: Rok pogorszenia niestety i jeśli nie musisz, nie inwestuj, bo może braknąć szczęścia do decyzji finansowych. Cokolwiek postanowisz, coś może się ułożyć tak, że skomplikuje Ci plany.

Horoskop na 2021 rok Waga

Dom: Dobry rok, bo powinnaś się doskonale porozumieć z bliskimi, zwłaszcza dla par małżeńskich będzie to korzystny czas. Znajdziecie ten sam kierunek działań i nie powinno braknąć wzajemnego zrozumienia. Wasz codzienny rytm dnia może w pewnym momencie się odmienić, jeśli pojawi się nowa sytuacja rodzinna, której nie przewidujesz, np. urodzi się dziecko itp.

Miłość/relacje: Rok budowania pięknych relacji, które mogą zakończyć się planowaniem ślubu, rozmowami o wspólnym zamieszkaniu itp. Może okazać się jednak, że nie warto zbyt wiele osób angażować w swoje prywatne sprawy i lepiej częściej uzgadniać coś we dwoje. Możliwe jednak trudności w porozumieniu się w tym temacie, więc nie ma co się spieszyć z decyzjami.

Praca: Niektóre Wagi mogą zdecydować się wyjechać w poszukiwaniu innej pracy, może za granicę, może do innego miasta. Niestety może okazać się, że oferta nie jest tak korzystna, jak zakładałyście/liście i w pewnym momencie pożałujecie swojej decyzji. Na pewno warto rozważyć każdą propozycję, chyba że uznasz, że i tak nie masz nic do stracenia i potraktujesz to jak kolejne interesujące doświadczenie, z którego będzie można skorzystać później. Praca może okazać się niesatysfakcjonująca albo okaże się, że wynajęcie mieszkania w nowym miejscu kosztuje więcej niż przypuszczasz.

Finanse: Zdaj się na własną intuicję, bo słuchając innych możesz popaść w kłopoty.

Horoskop na 2021 rok Skorpion

Dom: Możliwe nowe miłości w rodzinie, zaręczyny i śluby. Czas radości i zgody, ale jednocześnie ktoś może się wyprowadzić na tyle daleko, że rzadko będziecie się odwiedzać i mogą nadejść momenty, gdy poczujesz się nieco samotnie. Mimo wszystko będzie to szczęśliwy czas dla rodzin w Waszym znaku.

Miłość/relacje: U niektórych pojawia się rozłąka spowodowana odległością, u innych możliwe znajomości z kimś z daleka, przez Internet itp. Trudno będzie podjąć decyzje dotyczące przyszłości, choć będą konieczne, jeśli zechcecie kontynuować takie relacje. Dbajcie o małżeństwa w tym roku, bo jeśli partner poczuje się zapomniany, może szukać znajomości poza związkiem. Niektórzy powinni zachować też ostrożność wobec osób, które ich nie lubią, bo ten rok ujawni ich niechęć.

Praca: Trudno będzie wdrożyć nowe pomysły w życie i karty przepowiadają trzymanie się tego, co dziś macie, a jednocześnie nie przyniesie Wam to poczucia rozwoju kariery i prawdziwej satysfakcji. Niektórzy mogą poczuć się wypaleni, inni zmęczeni brakiem ciekawych projektów i nowych obowiązków. W biznesie trzeba uważać, by nie dopłacać do interesu. Możliwe zastoje.

Finanse: Uwaga na sytuacje, kiedy ktoś wykorzysta Cię finansowo i zapłaci mniej niż na to zasługuje Twoja praca.

Horoskop na 2021 rok Strzelec

Dom: Nie warto brać do siebie żadnych konfliktów w tym roku, bo ostatecznie okaże się, że zawsze możesz liczyć na swoją rodzinę i w sytuacjach, kiedy naprawdę ich potrzebujesz, staną murem za Tobą. Również Strzelce, które straciły bliskich, mają poczucie braku prawdziwej rodziny z jakiegokolwiek powodu, teraz mają szansę wejść w rodzinne grono przez związek z drugą osobą.

Miłość/relacje: Praca może Was odciągać od bliskich i zabraknie wspólnie spędzonych chwil. U niektórych osób może dojść do zerwania znajomości i rozpoczęcia nowego związku z kimś nowym, jeśli uznacie, że ktoś do Was lepiej pasuje.

Praca: Bardzo pomyślny rok na wszelkie działania zawodowe, zwłaszcza nastawione na zwiększenie dochodów, pomnożenie zysków, wzbogacenie się. Powinny pojawić się powody do świętowania jak awanse albo podwyżki. Osoby poszukujące zatrudnienia, powinny je znaleźć w tym roku i karty zapowiadają Wam zdecydowane polepszenie w sferze zawodowej i w finansach. Okazje mogą pojawiać się nieoczekiwanie. To także doskonały czas dla biznesu lub zakładania własnej działalności gospodarczej.

Finanse: Niektórzy mogą w tym roku spłacić kredyty i sfinalizować wszelkie sprawy tak, by uwolnić się od zobowiązań, jeśli coś Ci ciążyło. Nie powinno braknąć na żadne potrzeby.

Horoskop na 2021 rok Koziorożec

Dom: Szczęśliwy rok dla rodzin i czas pogłębiania więzi między bliskimi. Będziecie mogli liczyć na nich w potrzebie, ale też i sami nie pożałujecie czasu i starań, żeby pomóc bliskim. Harmonia i wzajemne zrozumienie. Ci, którzy pragną się przeprowadzić, mogą to zrealizować, a w nowym miejscu „urosną” Wam skrzydła.

Miłość/relacje: Dla związków czas stabilny, kiedy możecie liczyć na partnera w każdej sprawie, również przyziemnej. Karty pokazują  odpowiedzialność i dbałość o drugą osobę. Single będą miały teraz szansę poznać kogoś do trwałego związku, a przy tym nie powinno braknąć prawdziwego, szczerego uczucia. Nawet bardzo racjonalne Koziorożce mogą pod wpływem otoczenia poznać kogoś, w kim się zakochają.

Praca: Osoby poszukujące zatrudnienia, w tym roku mogą znaleźć firmę, z którą podpiszą korzystną umowę, a sama praca okaże się rozwijająca i pomyślna w dalszej perspektywie dla Was. To również dobry rok na rozpoczynanie wszelkich nowych przedsięwzięć, jakie przyjdą Wam do głowy, bo Los będzie sprzyjał ich realizacji. Możliwe nowe współprace, propozycje, szanse, okazje, a niektórzy mogą założyć swoją firmę i również dla tego rodzaju aktywności będzie to rok właściwy.

Finanse: Możecie być narażeni na złodziei, więc zachowajcie ostrożność.

Horoskop na 2021 rok Wodnik

Dom: Łatwiej uda się zorganizować spotkania rodzinne bez nadmiernej analizy szczegółów i pośpiechu. Możliwe, że nie będzie Cię na każdym weselu, jeśli się coś takiego wydarzy, choć szykują się wyjazdy rodzinne w tym roku.

Miłość/relacje: W stałych związkach czas spokoju rodzinnego bez większych zmian. Single natomiast będą mieć okazję, by poznać nowych przyjaciół i zapowiada się pod tym względem udany rok. Powinniście być zapraszani przez znajomych na różne spotkania, gdzie możecie kogoś poznać również do związku. Szczęście będziecie mieć do osób, które mają pozytywne nastawienie do życia, są optymistyczni i łatwo znaleźć z nimi porozumienie na co dzień, więc relacja z kimś takim wprowadzi w Wasze życie dobry nastrój i pogodę ducha. Osoby będące w satysfakcjonujących już związkach mogą pomyśleć o ślubach.

Praca: Dobry rok do pracy zespołowej lub w większej firmie zatrudniającej więcej osób. Niektórzy mogą awansować w tym  roku. Jakiekolwiek nadejdą zmiany, powinny obrócić się na korzyść dla Was i ujawnić nowe możliwości i szanse. Zapowiada się wzrost obowiązków, co może wywołać chwilowe komplikacje, ale okaże się, że się to opłaciło ostatecznie, więc warto wytrzymać, jeśli momentami pracy będzie bardzo dużo.

Finanse: To czas wzmocnienia te sfery, jeśli tylko dołożycie starań by zadbać o nią właściwe. Karty przepowiadają właściwe gospodarowanie zasobami finansowymi, dzięki czemu odczujecie poprawę.

Horoskop na 2021 rok Ryby

Dom: Rok pracowity, ale warto zwrócić uwagę na finanse rodzinne. Ktoś może mieć nastawienie- „co twoje to i moje”, co może wywołać jakiegoś rodzaju straty w dalszej perspektywie. U innych dbałość o komfort rodziny, ale też możliwa zaborczość i nadmierne selekcjonowanie znajomych na przykład, żeby uchronić kogoś przed wpływami z zewnątrz.

Miłość/relacje: Świeże związki powinny zwolnić tempo i przyjrzeć się sobie bliżej. Lepiej unikać nacisku, choć może się zdarzyć odwrotnie, czyli że to ktoś Was będzie naciskał na decyzje, z którymi wolelibyście poczekać, np. ślub. Prawdziwa miłość przetrwa lata, więc nie ma potrzeby niepokoić się datą ślubu. Lepiej wyjdziecie na spokojnym podejściu do sytuacji. Małżeństwom może doskwierać codzienność i związane z nią drobne trudności i to jest jedyny problem, jaki wskazują karty.

Praca: Niektórzy mogą zmieniać pracę w tym roku, zwłaszcza jeśli są niezadowoleni z obecnej. Nie oceniaj sytuacji przedwcześnie, bo wydarzenia mogą być zmienne. Jeśli pragniesz stabilizacji, okaże się, że nadejdzie ciąg zmiennych okoliczności i będzie trzeba być bardziej elastycznym. Również osoby zatrudnione na stałe mogą mieć nieoczekiwane sytuacje i otrzymać propozycję zmiany stanowiska itp. Nie każdą zmianę ocenicie jako korzystną, więc nie śpieszcie się z decyzją.

Finanse: Stałe dochody- to powinno być priorytetem na ten rok i do tego będziecie dążyć.

 

Ratings & Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Write a Review