Naturalne metody walki z infekcjami

Polska jest w pierwszej dziesiątce krajów europejskich, w których przyjmuje się najwięcej antybiotyków. Nikt nie lubi chorować, dlatego w trosce o nas samych oraz naszych bliskich chcemy jak najszybciej wyeliminować objawy infekcji. Sięgamy wówczas po antybiotyk w nadziei, że szybko rozprawi się z niechcianym intruzem, a my powrócimy do normalnego funkcjonowania. To prawda, że antybiotyki pomagają zwalczać wiele chorób, jednak powinny być przyjmowane rozsądnie. Nadużywanie ich, ma bowiem swoje negatywne skutki dla naszego organizmu. Może warto wypróbować inne środki, często równie skuteczne - naturalne metody walki z infekcjami, a antybiotyki traktować jak ostateczność? (więcej…)
Read more
  • 0

GENERATORY KRYSZTAŁOWE – TRANSFORMACJA, HARMONIZOWANIE SWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ I GLOBALNEJ.

GENERATORY KRYSZTAŁOWE - TRANSFORMACJA, HARMONIZOWANIE SWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ I GLOBALNEJ. Generatory kryształowe - mniejsze miejsca mocy są budowane przeze mnie z różnych kryształów, minerałów na planie Świętej Geometrii, które mozna ustawić u siebie w domu, w miejscu pracy czy w ogrodzie. Generatory te są odpowiednio programowane, podłączane do sieci kryształowej Ziemi, do Żródła poza matrixem, aktywowane. Działają harmonizująco i wspierająco na otaczającą przestrzeń. Generatory te są komputerami krystalicznymi, kwantowymi, które realizują określone programy, zmieniając w Nas i wokół przestrzeń informacyjną, energetyczną tym samym przekształcają rzeczywistość. Służą przyspieszaniu skoku kwantowego świadomości indywidualnej i globalnej. Poniże (więcej…)
Read more
  • 0

KRYSZTAŁOWE MIEJSCA MOCY – TRANSFORMACJA, PRZEBUDZENIE, HARMONIZOWANIE PRZESTRZENI.

W PLANACH JUŻ WKRÓTCE BUDOWA DUŻYCH MIEJSC MOCY (GENERATORÓW KRYSZTAŁOWYCH) W POLSCE I NA ŚWIECIE. CZEMU ONE MAJĄ SŁUŻYĆ? TRANSFORMACJI WSZELKICH TOKSYCZNYCH TRUCIZN ZRZUCANYCH NAM Z NIEBA, WCISKANYCH DO WODY, ŻYWNOŚCI, LEKÓW, DO NASZYCH CIAŁ. TRANSFORMACJI WSZELKICH TRUCIZN RÓWNIEŻ ETERYCZNYCH, ASTRALNYCH ITD. W BOSKIE ZŁOTE ŚWIATŁO. JAK I TRANSFORMACJI PROJEKTÓW ZNIEWALAJĄCYCH I OTUMANIAJĄCYCH LUDZKOŚĆ W PROJEKTY AKTYWUJĄCE NIESKOŃCZONĄ W CZŁOWIEKU MOC. MAJĄ (więcej…)
Read more
  • 0

DuoLife Chlorofil w płynie

DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie (więcej…)
Read more
  • 0

DuoLife na Dzień Suplementy diety

DuoLife Dzień to zamknięta w butelce esencja życia, zdrowia i energii. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność, przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii. DuoLife Dzień to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. (więcej…)
Read more
  • 0

DuoLife Dzień i Noc | Suplement Diety

DuoLife Dzień i Noc | Suplement Diety Witam Cię serdecznie na stronie rejestracyjnej do Klubu DuoLife. Rejestrując się do Klubu DuoLife stajesz się częścią wyjątkowej społeczności, która w swoim życiu kieruje się najcenniejszymi wartościami, jakimi są UCZCIWOŚĆ, ETYKA PRACY, RZETELNOŚĆ, PARTNERSTWO, RELACJE i INTEGRACJA. Klub DuoLife umożliwia wszystkim swoim członkom rozwój osobisty i biznesowy, a także pozwala dbać o to, co najcenniejsze – ZDROWIE swoje i swoich najbliższych. (więcej…)
Read more
  • 0

Technika Odcinania Więzi, część 2

Poniżej zamieszczam pewne urywki jakie znalazłam w Internecie, które są kontynuacją Techniki Figury Ósemki (przetłumaczone przez Bartosza). Wszystkie techniki opisane są w książce p. Phyllis Krystal w jęz. angielskim, która nie jest dowolnie dostępna w Internecie. Są także potworzone warsztaty na całym świecie, na których ludzie wspólnie praktykują te bardzo skuteczne techniki. Mam nadzieję, że te wyczerpujące opisy Wam się przydadzą. kr Odcinanie więzi. 1. Zapytaj Wyższą Świadomość o to, od której więzi powinieneś się uwolnić najpierw. Co ci ona przypomina? Jakiej jest ona struktury? 2. Poproś, aby została ci ukazana odpowiednia metoda usuwania i narzędzia, które potrzebujesz, aby tego dokonać. 3. Zacznij ją usuwać w sposób, który jest ci pokazany i umieść tę więź lub jej części w swoim kręgu, aby została lub zostały później zniszczone. Uzdrawianie miejsca na ciele skąd więź została odłączona. (więcej…)
Read more
  • 0

Przestrzeń podksiężycowa

Ruch Oporu definiuje przestrzeń podksiężycową jako miejsce w przestrzeni poniżej orbity Księżyca i powyżej orbity najniżej orbitujących sztucznych satelitów nad Ziemią. Siły Światła zaczęły operacje podksiężycowe od dzisiaj, jako kolejny logiczny krok w kierunku zakończenia akcji MOSS. Przestrzeń podksiężycowa była zawsze obszarem intensywnej działalności Chimery, ponieważ jest to ostatnia linia obrony przed planetarną powierzchnią. Istnieje wiele sztucznych satelitów krążących na orbicie okołoziemskiej i niektóre z nich dodatkowo pełnią funkcję stacji implantów plazmowych bomb Dziwadełko należących do Chimery: (więcej…)
Read more
  • 0