Nabywaj produkty firmy DuoLife w wyjątkowych cenach.

Klub Duolife polega na budowaniu społeczności osób, dla których zdrowie, rozwój osobisty i finanse stanowią ważne elementy życia i którzy na tych elementach chcą oprzeć swój dobrobyt materialny i osobisty. Chcąc korzystać z wielu możliwości, jakie daje Klub Duolife, należy się w nim zarejestrować.

Jednym z powodów dlaczego ja zarejestrowałam się w DuoLife są ceny produktów. Rejestrując się w Klubie DuoLife, masz szansę nabywać produkty w Preferowanych lub Klubowych cenach. Tutaj możesz zapoznać się z wszystkimi produktami firmy DuoLife.

Zyskaj status Klienta Preferowanego

Żeby skorzystać ze zniżki 15% – 20% marży, zarejestruj się jako Klient Preferowany. Jeśli złożysz zamówienie na produkty poniżej 250 pkt, zyskasz status Klienta Preferowanego i w takich też cenach będziesz mogła nabywać produkty DuoLife.

Zostań Klubowiczem DuoLife i zyskaj dodatkowe przywileje

Osoba, która zarejestrowała się w Klubie DuoLife dokonuj…

Read more
  • 0

Horoskop na 2021 rok

Horoskop na  2021 rok   Autor : Wróżka Miranda Horoskop na 2021 rok Baran Dom: Niekorzystny rok na przeprowadzki, jeśli je planujesz. Mogą pojawić się sytuacje, kiedy okaże się, że będzie trzeba dla dobra innych zrezygnować w tym roku z pewnych planów albo przesunąć je na później. Łatwiej będzie znaleźć kompromis z osobami bliskimi lub z dalszej rodziny. Miłość/relacje: Jeśli ktoś ma sprawy sądowe, w tym roku uda się pomyślenie rozwiązać problematyczne sytuacje, a decyzje powinny okazać się dla Was korzystne. Dobry rok dla par małżeńskich, bo w związku odczujesz spokój i stabilizację. Single mają szansę poznać kogoś wartościowego, kto traktuje związek odpowiedzialnie i będzie można wierzyć jego słowom. Jedyne, co może Was blokować w stworzeniu z kimś więzi, to Wasz wewnętrzny dystans, jeśli kiedyś się sparzyliście na znajomości. Praca: Zachowajcie ostrożność w tym roku w przypadku decyzji finansowych, bo istnieje ryzyko stracenia pieniędzy. Z…
Read more
  • 0

Robert Schwartz – „Dar duszy”

Naprawdę dająca do myślenia lektura. "Dar duszy" Roberta Schwartza to tytuł, który obnaża słabości człowieka, rozkłada na części pierwsze towarzyszące mu uczucia i emocje, tłumaczy zło występujące na świecie, rozwija duchowo oraz wyjątkowo niekonwencjonalnie prezentuje zależności między ciałem a duszą. Nie będę ukrywać, że nie jest to łatwa książka - czyta się ją z ogromną przyjemnością, ale wymaga otwartego umysłu, dużej koncentracji, a przede wszystkim - sporej dozy samokrytyki, a jednocześnie dystansu do siebie, aby potrafić przyznać przed sobą samym, że to, o czym mówi autor, wcale nie jest nam obce. I że nie ma na świecie ludzi świętych, a tym bardziej nam samym do tej świętości daleko. W mojej opinii na duży plus zasługuje styl pisania Roberta Schwartza - jak na publikację o tak głębokiej tematyce, ta napisana jest wyjątkowo lekko, przystępnie i "zgrabnie", nie powodując przytłoczenia czytelnika. Zdecydowanie jest to tytuł, do którego wraca się co jakiś czas. I…
Read more
  • 0

Naturalne metody walki z infekcjami

Polska jest w pierwszej dziesiątce krajów europejskich, w których przyjmuje się najwięcej antybiotyków. Nikt nie lubi chorować, dlatego w trosce o nas samych oraz naszych bliskich chcemy jak najszybciej wyeliminować objawy infekcji. Sięgamy wówczas po antybiotyk w nadziei, że szybko rozprawi się z niechcianym intruzem, a my powrócimy do normalnego funkcjonowania. To prawda, że antybiotyki pomagają zwalczać wiele chorób, jednak powinny być przyjmowane rozsądnie. Nadużywanie ich, ma bowiem swoje negatywne skutki dla naszego organizmu. Może warto wypróbować inne środki, często równie skuteczne - naturalne metody walki z infekcjami, a antybiotyki traktować jak ostateczność? (więcej…)
Read more
  • 0

GENERATORY KRYSZTAŁOWE – TRANSFORMACJA, HARMONIZOWANIE SWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ I GLOBALNEJ.

GENERATORY KRYSZTAŁOWE - TRANSFORMACJA, HARMONIZOWANIE SWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ I GLOBALNEJ. Generatory kryształowe - mniejsze miejsca mocy są budowane przeze mnie z różnych kryształów, minerałów na planie Świętej Geometrii, które mozna ustawić u siebie w domu, w miejscu pracy czy w ogrodzie. Generatory te są odpowiednio programowane, podłączane do sieci kryształowej Ziemi, do Żródła poza matrixem, aktywowane. Działają harmonizująco i wspierająco na otaczającą przestrzeń. Generatory te są komputerami krystalicznymi, kwantowymi, które realizują określone programy, zmieniając w Nas i wokół przestrzeń informacyjną, energetyczną tym samym przekształcają rzeczywistość. Służą przyspieszaniu skoku kwantowego świadomości indywidualnej i globalnej. Poniże (więcej…)
Read more
  • 0

KRYSZTAŁOWE MIEJSCA MOCY – TRANSFORMACJA, PRZEBUDZENIE, HARMONIZOWANIE PRZESTRZENI.

W PLANACH JUŻ WKRÓTCE BUDOWA DUŻYCH MIEJSC MOCY (GENERATORÓW KRYSZTAŁOWYCH) W POLSCE I NA ŚWIECIE. CZEMU ONE MAJĄ SŁUŻYĆ? TRANSFORMACJI WSZELKICH TOKSYCZNYCH TRUCIZN ZRZUCANYCH NAM Z NIEBA, WCISKANYCH DO WODY, ŻYWNOŚCI, LEKÓW, DO NASZYCH CIAŁ. TRANSFORMACJI WSZELKICH TRUCIZN RÓWNIEŻ ETERYCZNYCH, ASTRALNYCH ITD. W BOSKIE ZŁOTE ŚWIATŁO. JAK I TRANSFORMACJI PROJEKTÓW ZNIEWALAJĄCYCH I OTUMANIAJĄCYCH LUDZKOŚĆ W PROJEKTY AKTYWUJĄCE NIESKOŃCZONĄ W CZŁOWIEKU MOC. MAJĄ (więcej…)
Read more
  • 0

DuoLife Chlorofil w płynie

DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie (więcej…)
Read more
  • 0

DuoLife na Dzień Suplementy diety

DuoLife Dzień to zamknięta w butelce esencja życia, zdrowia i energii. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność, przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii. DuoLife Dzień to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. (więcej…)
Read more
  • 0